محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 95
  • بازدید دیروز : 100
  • بازدید کل : 65712

چگونه در ایران پولدار شویم ؟


چگونه در ایران پولدار شویم ؟

 

رویای پولدار شدن یک رویای انحصاری نیست که فقط مردان یا جوانان آرزو داشته باشند ثروتمند شوند، همه ما از وقتی که خودمان و پول را شناختیم به ثروتمند شدن فکر کردیم . این اولین قدم برای دستیابی به هر چیزیست. ابتدا باید رویای آن را داشته باشید. آرزوی یه یک چیزی را داشتن باعث میشود برای رسیدن به آن تلاش کنیم .

پولدار شدن در ایران شاید به نسبت کشورهای پیشرفته و توسعه یافته آسانتر باشد، به طور کلی در کشورهایی که ثبات اقتصادی ندارند و یا اینکه سازو کارهای اقتصادی هنوز به طور کامل توسعه نیافته اند ثروتمند شدن ساده تر و البته دستیافتنی تر است اما در همین کشورها هم اگر برنامه ریزی و طرح درستی برای دستیابی به هدف نداشته باشید به همان دلیل عدم ثبات اقتصادی امکان از دست دادن کامل سرمایه هم وجود خواهد داشت.

اکثر کارشناسان معتقدند با وجود اینکه در کشورهای توسعه نیافته به لحاظ اقتصادی می شود یک شبه پولدار شد اما در کشور های پیشرفته و دارای ثبات اقتصادی با ریسک کمتر و البته با ضریب پایدارتری می تواند به ثروت دست پیدا کرد.

کسب و کار خودتان را راه بیندازید

برای پولدار شدن در ایران و یا هر کشور دیگری قبل از هر چیز باید رویای آن را داشته باشید، زندگی بدون رویا مثل زندگی جسم بدون روح است. شبیه یک مرده متحرک . رویا داشتن در هر زمینه ای انگیزه دستیابی به ان را هم ایجاد می کند و باعث می شود در اکثر مواقع شخص برای دستیابی به ارزویی که در ذهنش دارد برنامه ریزی کند .

مثلا کسی که رویای دکتر شدن دارد می داند برای رسیدن به این هدف باید سخت درس بخواند یا از معلم های بهتری برای آموزش استفاده کند . بدون این مقدمات رویا فقط در همان مرحله ارزو باقی مانده و هیچگاه لباس عمل نمی پوشد. واقعا مثبت فکر کردن باعث می شود نسبت به موقعیت ها و فرصت هایی که جلوی راهتان قرار می گیرد هوشیارتر عمل کرده و بدون ترس و البته با اعتماد به نفس آنها را شکار کنید.

افرادی که رویای و آرزویی برای تغییر و پیشرفت ندارند حتی اگر بهترین موقیعت ها و فرصت ها هم سر راهشان قرار بگیرد نمی توانند از آن استفاده کنند. این روند به شما اجازه می دهد کسب و کار مورد علاقه خودتان را راه بیندازید و بعد از مدت کوتاهی معروف و برند شوید. از کم و کوچک شروع کنید تا به بزرگ و تاثیر گذار برسید.

چگونه در ایران پولدار شویم : رییس خودتان باشید

( چگونه در ایران پولدار شویم : رییس خودتان باشید )

شغل های شبانه راه اندازی کنید

خیلی افراد هستند که چون در شب کار می کنند نیاز دارند خدماتی به آنها ارائه شود مثلا غذا بخرند یا داروهای خود را در ساعاتی از شب تزریق کنند و امثال این. شما می توانید یک مجموعه خدماتی شبانه راه اندازی کنید و انواع خدمات مهم و ضرروی را برای این افراد ارائه دهید قطعا بعد از مدتی شناخته شده و اعتبار کسب می کنید و می توانید شعبه های متعددی را راه اندازی کنید.

در ادامه اینکار می توانید با فروشگاهها و غذاخوری های متعدد قرارد بسته و از انها بخواهید خدماتی که خودتان نمی توانید ارائه دهید انها ارائه دهند و درصد خودرا بردارید. این کار در دنیای پر مشغله امروز واقعا ضروری و کار راه انداز است و افراد زیادی به آن احتیاج دارند.

با آدم های پولدار ارتباط برقرار کنید

برای این کار باید در کارتان بهترین باشید این جمله ممکن است شما را به خنده وادار کند مثلا پیش خودتان بگویید اگر من یه کارمند نمونه باشم چطور در پولدار شدنم موثر است؟ راز این جمله دقیقا همین است افرادی که در شغل و حرفه خود سعی می کنند بهترین باشند درب ها و فرصت های جدیدی را به روی خود می گشایند.

این افراد ممکن است به دلیل عملکرد خوبشان به مسافرت ها و ماموریت های خارجی بروند و در انجا با افراد دیگری اشنا شوند که زمینه برای پولدار شدنشان را فراهم کند یا اینکه به دوره ها و کلاس هایی فرستاده شوند که در اینده موقیعت های بهتری را برای انها فراهم اورد . من قلبا اعتقاد دارم و البته تجربه هم ثابت کرده است اشخاصی که کار خود را به خوبی انجام می دهند و در محیط کار با انگیزه و حس مسئولیت پذیری رفتار می کنند خیلی زود جایگاه شغلی بهتری پیدا کرده ودرامد بیشتری هم کسب می کنند.

چگونه در ایران پولدار شویم : اطرافتان پرکنید از پولدار ها

( چگونه در ایران پولدار شویم : اطرافتان پرکنید از پولدار ها )

با شعبه برند های معتبر پولدار شوید

برخی برند ها که به اعتبار خوبی دست یافته اند اقدام به فروش اسم خود در برخی شعبه ها می کنند شما می توانید نام این برند ها را در منطقه خودتان بخرید و شعبه ای از آن راه اندازی کنید در واقع با اینکار شما نیمی از راه پولدار شدن را طی کرده اید و فقط باید مشتریان آن محصولات را حفظ کنید مثلا شعبه هایدا در ایران برای مدتی واگذار شد و برخی افراد توانستند از این راه پول خوبی دربیاورند.

کلیپ های کوتاه بسازید

کلیپ های کوتاه امروزه در اینستاگرام و یوتیوپ طرفداران زیادی دارد و شما می توانید با تولید انها که هزینه خیلی کمی هم دارد به شهرت برسید، شهرت یک راه پولدار شدن است. بعد از ساخت کلیپ های خوب و جذاب افراد زیادی صفحات اینترنتی شما را فالو می کنند و از این طریق می توانید در امد کسب کنید.

بسیاری از افراد مشهور دنیا از راه تبلیغات در صفحات اجتماعی پر مخاطب خود پول هنگفتی بدست می اورند و این کار واقعا دور از ذهن نبوده و هنوز اشباع نشده است، به شرط اینکه در کارتان تقلید نکنید و نوآور و خلاق باشید و با افراد متخصص مشورت کنید. این فرایند کمی زمانبر است اما اگر صبر و حوصله داشته باشید نتیجه بسیار خوبی دارد.

هزینه های غیر ضروری را حذف کنید

با حذف هزینه های غیر ضروری می توانید پول بیشتری پس انداز کرده و در مواقع لازم سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید. خریدن چند جفت کفش یا پیراهن یا لباس در سال اصلا دلیل بر شیک پوشی نیست این کار فقط بخش زیادی از درامد شما را هدر داده و باعث می شود نتوانید از این پول برای موقیعت ها و کارهای بهتر استفاده کنید.

خیلی هزینه ها هستند که با کاهش انها می توانید در ماه مقدار زیادی پول پس انداز کنید مثل هزینه تلفن همراه و گفتگو های غیر ضروری ، هزینه اینترنت ، هزینه تاکسی در صورتیکه امکان استفاده از اتوبوس را دارید شاید در ظاهر چیزی به نظر نرسند اما بعد از چند ماه می بینید کلی پول پس انداز کرده اید.

چگونه در ایران پولدار شویم : حذف هزینه های بی خود !

( چگونه در ایران پولدار شویم : حذف هزینه های بی خود ! )

وارد تولید مواد غذایی بشوید

مواد غذایی و تولید وخرید فروش انها همیشه سوداور است چون بلاخره ادم از هر چه بگذرد از شکم نمی تواند به راحتی عبور کند ، پس یک کارگاه کوچک تولید مواد غذایی راه بیندازید و با تولید محصولات با کیفیت و ارزان مشتری جذب کنید و به مروز کارتان را توسعه دهید. در تولید مواد غذایی و موادی که استفاده می کنید خلاقیت داشته باشید و سعی کنید سنت ها و مواد غذایی شهرهای مختلف را بشناسید و در تولیدات خود از انها ایده بگیرید ، خیلی ها بوده اند با تولید یک نوع ماده غذایی که هیچ کس نمی شناخته ولی در برخی از شهرها مصرف می شده است ، به ثروت هنگفتی دست پیدا کرده اند.

قرض گرفتن را کنار بگذارید

اندازه جیبتان پول خرج کنید برای پولدار شدن در ایران یا هر جای دیگر باید تا می توانید قرض نگیرید این کار در واقع خرج کردن پولی است که هنوز بدست نیامده و قدرت عملکرد و تصمیم درست را از شما می گیرد. وام گرفتن اگر واقعا به ان احتیاج ندارید کار اشتباهی بوده و باعث می شود تا چند سال مقروض بمانید البته اگر قصد دارید با وام یک کسب و کار خوب راه بیندازید یا جایی سرمایه گذاری کنید قضیه فرق می کند.

مثلا در شرایط تورمی ایران وام گرفتن و خرید خانه می تواند فکر خوبی باشد چون تا قبل از پایان قسط وام قیمت ملک شما تا چند برابر افزایش پیدا می کند اما در کشورهای توسعه یافته که ثبات اقتصادی وجود دارد، مردم برای دریافت وام تمایل چندانی ندارند برای همین بهره وام در این کشورها بسیار پایین است.

هنر خودتان را عرضه کنید

اگر در کار یا هنری ماهر هستید و می توانید چیزی بسازید که دیگران نمی توانند این کار را انجام داده و به دیگران عرضه کنید. افرادی بوده اند که از فروش دست سازهای خود بعد از مدتی ثروتمند شده اند. خیلی از برند های مشهور ساعت در دنیا هنوز هم برخی محصولات خود را به صورت دستی می سازند و این کار باعث شده قیمت هنگفتی داشته باشند.

یک چیز متفاوت و جذاب تولید کنید و خودتان آن را بسازید مثلا اگر نقاشی و یا طراحی بلد هستید آن را در سایت های مرتبط عرضه کنید تا همه در سراسر دنیا بتوانند آن را ببینید، گاهی همین کار باعث می شود یک مشتری پولدار کار شما را خریده و از این طریق مشهور هم بشوید و سفارشات بیشتری دریافت کنید.

کالای های عتیقه و قدیمی بخرید

وسایل و کالاهایی که جزو عتیقه جات و قدیمی محسوب می شوند طرفداران زیادی دارند و شما با خرید آنها می توانید درامد زیادی داشته باشید. مشتریان این کالا ها فقط به کشور خاصی محدود نمی شوند و افراد زیادی در سراسر دنیا حاضر برای تکمیل کلکسیون خود این وسایل را خریده و پول زیادی بابت آن بپردازند. پس از وسایل خانه مادربزرگتان شروع کنید باور کنید برخی از انها قدمت صد ساله یا بیشتر دارند. البته منظور ما از این کار قاچاق عتیقه و یا میراث ملی نیست منظور اجناس قدیمی شخصی و جذاب است.

پس انداز کردن را فراموش نکنید

هر ماه بخشی از پول خود را پس انداز کنید و به میزان ۱۰ درصد هزینه هایتان را کاهش دهیدبرای پولدار شدن در ایران و یا هر کشوری که در آن ساکن هستید توصیه می شود هر ماه بخشی از درآمدتان را پس انداز کنید و به همان نسبت از هزینه هایتان بکاهید این کار باعث می شود زودتر به نتیجه برسید و بعد از مدت زمان کوتاهی پس انداز خوبی داشته باشید.

برخی هزینه ها غیر ضروری در آخر ماه اگر جمع شوند به همراه پس انداز ماهانه رقم خوبی خواهند شد که می توانید برای سرمایه گذاری از انها استفاده کنید . بورس ، سکه و طلا البته در شرایط خاص می توانند با پول کم هم محلی برای سرمایه گذاری باشند. خوبی این عرصه ها به این است که مانند سرمایه گذاری در ملک نیست و هر کسی با هر سرمایه ای می تواند در این زمینه سرمایه گذاری کرده و سود مناسب با سرمایه اش را کسب کند.

چگونه در ایران پولدار شویم : بخشی از حقوقتان را ترجیحا به دلار پس انداز کنید

( چگونه در ایران پولدار شویم : بخشی از حقوقتان را ترجیحا به دلار پس انداز کنید )

معاملات و فضای بورس را دست کم نگیرید

تصور نامطمئن و ضرر ده بودن بورس در ایران تقریبا یک تصور عمومی و غالب است. به دلیل عدم ثبات در این بازار و البته روابط پیچیده و خارج از قاعده ای که در معاملات این عرصه وجود دارد خیلی افراد جرات سرمایه گذاری در آن را ندارند. البته این ترس تا حدودی قابل قبول است. ولی همراه شدن با فرایند معاملات در بورس و شناختن نوع معاملات سود ده و یادگیری فوت و فن آن نشان می دهد افرادی هم هستند که از همین بازار بی ثبات میلیاردها تومان سود کسب کرده اند .

فقط باید بتوانید وارد بازی شده و دایما معاملات و روند این عرصه را رصد کنید و به محض اینکه متوجه شدید شرایط لازم برای سرمایه گذاری وجود دارد بدون فوت وقت این کار را انجام دهید. بورس ایران دقیقا هر چند سال یکبار جهش های بسیار خوبی کرده و افرادی که خبره این بازار سرمایه گذاری هستند در همین شرایط سود چند سال خود را جمع می کنند برای همین است که توصیه می کنیم وارد بازی و معاملات بورس شوید چون این کار فرصت شناسایی موقعیت های خوب را به شما می دهد.

ویژگی بازار سرمایه گذاری بورس این است که مانند سکه و طلا می توانید با سرمایه خیلی کم هم کار را شروع کنید و در ابتدا به سود کم قانع باشید تا بعد از کسب مهارت در معاملات بتوانید یک سود بسیار خوب جمع کنید.

در مسکن سرمایه گذاری کنید

برای پولدار شدن در ایران بازار مسکن هم یک روش مناسب است. تجربه نشان داده است هر۴ یا ۵ سال یکبار بازار مسکن در ایران یک جهش بزرگ کرده و قیمت ها گران می شود اگر انقدر پول دارید که بتوانید یک خانه هر چند کوچک در شهرهای بزرگ خریداری کنید تعلل نکنید قطعا ظرف ۴ یا ۵ سال سرمایه شما دو یا سه برابر می شود .

البته ناگفته نماند این روش سرمایه گذاری در خیلی از کشورها عمومیت نداشته و مردم مسکن را سرمایه نمی دانند اما در برخی کشورهای دیگر مانند ژاپن چین ، ایران و بریتانیا و چند کشور دیگر هر کدام بنا به دلایلی مسکن به عنوان زمینه ای برای سرمایه گذاری معرفی می شود. پس برای پولدار شدن در ایران خانه بخرید.

اینترنت راهی برای پولدار شدن در ایران

در سال های اخیر با گسترش اینترنت و فضای کسب و کار اینترنتی بسیاری از افراد از این راه پول دراورده و البته پول خوبی هم کسب کرده اند. فروشگاههای اینترنتی، شبکه های مجازی مانند اینستاگرام زمینه ای برای جذب مخاطب شده و افراد باهوش و توانمند از همین راه به ثروت خوبی رسیده اند .

مثلا با راه اندازی یک کانال یا یک صفحه اجتماعی و عرضه مطالب و یا محصولات جذاب می توانید فالوئر جذب کنید و به مرور با افزایش فالوئرها، هم فروش خودتان را زیاد کنید و هم با جذب آگهی تبلیغاتی پول درآورید. باور کنید برخی افراد از این راه ماهانه میلیون ها تومان پول در می آورند پس فضاهای اینترنتی را دست کم نگیرید و هر لحظه که شروع کنید باز هم دیر نیست و می توانید به داشتن یک صفحه با هزاران فالوئر امیدوار باشید.

آمازون و دی جی کالا از این دست مشاغل هستند که فقط با یک وب سایت کار خود را شروع کردند و حالا میلیارها تومان در ماه گردش حساب دارند.

حتما بخوانید : چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟ معرفی ۲۸ ایده کسب و کار اینترنتی

چگونه در ایران پولدار شویم : کسب و کارهای اینترنتی را فراموش نکنید

( چگونه در ایران پولدار شویم : کسب و کارهای اینترنتی را فراموش نکنید )

برند مخصوص خودتان را راه بیندازید

اگر در کاری ذوق و استعداد دارید آن را به همه معرفی کنید شاید در ابتدا طرفداران زیادی نداشته باشید اما به مرور محصول شما طرفداران خاص خود را پیدا خواهد کرد و به عنوان یک برند به نام خودتان مشهور خواهد شد. این شهرت زمینه ای برای پول درآوردن است. بسیاری از برند های معروف و مشهور دنیا ابتدا برند نبوده اند و با کار و تلاش و خلاقیت مداوم توانسته اند جای خود را در بازار پیدا کنند.

برخی برند ها ی معروف مثل برند های ساعت و لباس از یک اتاق کوچک و با دو سه نفر نیرو برای تولید محصول خودشان شروع کرده اند و بعد از مدتی به خاطر داشتن علاقه و انگیره به شهرت جهانی رسیده اند. برند ساعت واشرون و فیلیپ تلاش خود را از ۴۰ سال قبل آغاز کرده اند و حالا به عنوان مشهورترین و گران ترین برند ساعت در دنیا شناخته می شوند. گاهی برای پولدار شدن باید صبر بیشتری داشته باشید.

مهارت های ارتباطی خودتان را افزایش دهید

افرادی که ثروتی بهم زده اند عموما روابط عمومی خوبی داشته و ارتباطات قوی دارند. این افراد از گفتگو و چالش با ادم های اطرافشان ترسی نداشته و سعی می کنند زبان گفتگو با هر شخصی را پیدا کنند همین ویژگی باعث می شود به مرور در هر صنف و طبقه اجتماعی دوستانی داشته باشند و در مواقع لازم از مشاوره و کمک این دوستان بهره ببرند. برای پولدار شدن در ایران یاد بگیرید ارتباط درست و سودمند با افراد برقرار کنید.

هر شخصی بنا بر اقتضا ممکن است با کارمندان بانک یا سرمایه گذاران بزرگ بورس یا فروشندگان طلا و ارز ارتباط داشته باشد، برقراری دوستی و حسن نیت داشتن در این روابط کمک می کند از اطلاعات و تجربیات انها برای پولدار شدن استفاده کنید و در شرایطی که بازار آماده یک جهش است شما هم از این چهش بهره مند شوید.

چگونه در ایران پولدار شویم : روابط عمومی خوبی داشته باید

( چگونه در ایران پولدار شویم : روابط عمومی خوبی داشته باید )

از اشتباهات درس بگیرید

پافشاری بر روی اشتباهات و تحلیل های غلط باعث می شود روند نزولی داشته باشید هر جا احساس کردید راه را اشتباه رفته اید همان جا توقف کنید از دست دادن بخشی از سرمایه همیشه بهتر از از دست دادن همه سرمایه است. مثلا اگر سهامی را خریده اید که بعدا متوجه شدید سهام خوبی نبوده اصرار به نگه داشتن آن نکنید مثلا برخی افراد می گویند آنقدر این سهم را نگه می دارم تا اصل پولم زنده شود شما با این کار فقط فرصت سرمایه گذاری های بهتر را از خود گرفته اید .

ضرر را برای دستیابی به سود بیشتر تحمل کنید و انتظار نداشته باشید همیشه دست به هر کاری می زنید به سود برسید.

یادگیری را متوقف نکنید

عموما افرادی که پولدار هستند مطالعه و کسب دانش مستمر را رمز ثروتمند شده خود معرفی می کنند برای همین برای پولدار شدن در ایران هم مطالعه و کسی دانش روز یک راه ارزان و موثر است. کتاب های مفید و تاثیر گذار بخوانید . کتابهاییکه توسط افراد موفق و پولدار نوشته شده اند. انها تجربیات خود را با قیمت خیلی ارزانی در اختیار همه قرار داده اند و شما می توانید با مطالعه آنها راه درست را انتخاب کنید.

کتاب های نظیر کتاب اسرار ذهن ثروتمند – تی‌ هارو اکر ،کتاب دیوانگان ثروت‌ساز – دارن هاردی ، سری کتاب‌های راز جذب پول در ایران – علی اکبری،کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل،کتاب اثر مرکب – دارن هاردی،کتاب چهارراه پولسازی – رابرت کیوساکی،کتاب راهنمای ثروتمند شدن – رابرت کیوساکی،کتاب ۵۰ توصیه از وارن بافت برای ثروتمند شدن و بسیاری دیگر.

شراکت می تواند شما را پولدار کند

اگر دوست یا شخصی دارید که پولدار است از او بخواهید در کاری با شما شراکت کند و هر کدام بر اساس سرمایه درصد بردارید این کار علاوه بر این ارتباطات شما را با آدم های پولدار قوی می کند زمینه ساز کارهای بزرگتر هم می شود. در شراکت با این افراد صداقت داشته باشید تا زمینه برای کارهای مشترک بعدی فراهم شود چون همه ادم های پولدار به یه شخص مطمئن و سالم و صادق نیاز دارند.

اگر ایده ای برای پولدار شدن در کشور خودمان ، ایران دارید آن را با ما به اشتراک بگذاری تا دیگران نیز از نظرات شما استفاده کنند و یا اگر برای ایده هایتان نیاز به سرمایه گذار دارید شرحی از ایده کسب و کارتان را به همراه ایمیلتان بنویسید تا کسانی که برای شراکت در ایده شما مشتاق هستند با شما ارتباط بگیرند

  انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 653

برچسب های مهم

کسب درآمد 10 میلیونی با جدیدترین روش ها

کسب درآمد 10 میلیونی با جدیدترین روش ها

آموزش کسب درآمد ده میلیون تومان به بالا می خواهید صبر کنید و افزایش قیمت دلار و اجناس را نگاه کنید؟می خواهید ثروتمند شدن بقیه را نگاه کنید و شما هم عقب بیفتید؟می خواهید فقط افسوس بخورید؟ ناراحت شوید ؟ حسرت بخورید؟آیا وقت آن نرسیده یکبار برای همیشه به همه ی آرزوهای خود ...

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال - فرصت ویژه : تخفیف 80 درصدی فقط برای این چند روز - افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال در مدت کمتر از یک ماه و حل مشکلات جنسی مردان با روش های کاملا طبیعی و خانگی آیا می خواهید مشکلات جنسی شما برطرف شود و لذت بیشتری را ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم ((آموزش صفر تا صد کسب درآمد بالای 45 میلیون تومان ماهانه، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته، حلال شرعی، کاملاً واقعی)) *نکته مهم* لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت ...

خرید پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک

خرید پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک

گرو تالر داینامیک روش جهانی برای افزایش قد سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا بشوید چند نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی توسط یکی از دوستانم با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

اشتغال مدرن و جدید ازطریق اینترنت با درآمد

به نام خداوند بخشنده مهربان **نکته مهم** لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام دهید و سوال بپرسین ابتدا تمام توضیحات موجود در سایت و قسمتی که دوستان کامنت گذاشتند و سوال پرسیدند رو با دقت مطالعه کنید، چون بیشتر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسین پرسش هایی هستند که در متن ...

افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! آیا از کوچکی آلت خود رنج میبرید؟ آیا زودانزالی دارید؟ آیا میخواهید یک بار برای همیشه مشکلات جنسی خود را رفع کنید؟ آیا میخواهید قدرت جنسی خود را افزایش دهید؟ در اين ...

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

نام کتاب: کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت کلوسکو حجم: 999 مگابایت تعداد فایل: 2 پکیج با 62 فایل صوتی + کتاب پی دی اف مدت کتاب: 14 ساعت و 33 دقیقه + 15 ساعت و 44 دقیقه نویسنده گان: جفری یانگ و ژانت کلوسک ترجمه: دکتر حمید پور(صوتی) , ...

دانلود کتاب صوتی تئوری انتخاب + pdf

دانلود کتاب صوتی تئوری انتخاب + pdf

عنوان کتاب: تئوری انتخاب نویسنده: دکتر ویلیام گلسر مترجم: دکتر علی صاحبی گوینده: دکترعلی صاحبی فرمت فایل ها: pdf ، mp3 تعداد فایل ها: 93 حجم کل فایل ها: 1170 مگابایت مدت زمان پخش: 23 ساعت تعداد صفحات: 430 زبان: فارسی توضیحات: تئوری انتخاب دکتر ویلیام گلسر ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

کتاب الگو و برش به روش متری زنانه

کتاب الگو و برش به روش متری زنانه

توضیحات: انتشارات قطره منتشر کرد: -در این كتاب به منظور طراحی لباس، روش‌های تهیه الگو آموزش داده می‌شود .این كتاب برای مبتدیان، هنرجویان سطح متوسطه و علاقه‌مندان طراحی تدوین شده است .در كتاب حاضر، شیوه ساخت الگوهای اولیه دامن، شلوار، بالاتنه، آستین، پیراهن، یقه و ...

بسته ویژه مسجدنما به مناسبت هفته دفاع مقدس

بسته ویژه مسجدنما به مناسبت هفته دفاع مقدس

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات بسته ویژه مسجدنما به مناسبت ماه محرم آماده دریافت است که در ادامه می‌توانید آن را در یافت کنید شما با خرید این بسته می‌توانید آن را با نام و نشان مسجد یا مجموعه فرهنگی خود منتشر کنید. شما با خرید این بسته از ...

کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان تضمینی و

کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان تضمینی و

بسم اله الرحمن الرحیم امروز قصد داریم تا خدمت شما پکیجی را معرفی کنیم که با این پکیج شما می توانید به درامد روزانه ۱ تا 3 میلیون تومان (یاحتی بیتشر..) در روز برسید ، کسب درامد از اینترنت بسیار شیرین و لذت بخش است ، شما با خرید و مطالعه این پکیج اموزشی از اینترنت به عنوان بالا ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 340 تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 340 تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟ همیشه دوست داشتی ...

کتاب سایکو سایبرنتیک اثر ماکسول مالتز

کتاب سایکو سایبرنتیک اثر ماکسول مالتز

نام کتاب: کتاب سایکو سایبرنتیک اثر ماکسول مالتز حجم کتاب: 5 مگابایت تعداد صفحات: 439 فرمت کتاب: pdf نویسنده: ماکسول مالتز مترجم: مهدی قراچه داغی زبان: فارسی مقدمه: زمانی از چارلی چاپلین پرسیدند حرکت هنری در صحنه ی سینما چیست جواب داد:». حرکتی است که اگر آن ...

بازی فوتبال99(الون۳)نسخه اورجینال

بازی فوتبال99(الون۳)نسخه اورجینال

World soccer winning Eleven3 -Japan for free on Android _this is good game for a smartphone or tablet. بازی فوتبال winning Eleven3 (الون۳) اندروید اورجینال نسخه ژاپنی توسط شرکت کونامی (konami)با پیشرفت هایی دوباره منتشر شد. ( اجرای تمام بخشهای بازی همراه با صدا) یکی از جذاب ترین و خاطره انگیز ترین بازی پلی استیشن ...

کتاب کامل روش ها و فنون تدریس پوران پژوهش (ویژه

کتاب کامل روش ها و فنون تدریس پوران پژوهش (ویژه

کتاب کامل روش ها و فنون تدریس پوران پژوهش مولف: دکتر محمدحسن میرزامحمدی مناسب برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم تربیتی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 266 ...

کاملترین کتاب آموزش تعمیر لوازم خانگی

کاملترین کتاب آموزش تعمیر لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی یاد بگیر و درآمد کسب کن مثل خیلیای دیگه همین امروز اقدام کن فردا خیلی دیره کامل ترین و بهترین پکیجی که تو عمرتون دیدین توضیحات محصول: در ” کاملترین کتاب آموزش تعمیر لوازم خانگی” شما با تمام جزئیات ...

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی ( ۴۵ جلسه ویدیویی و

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی ( ۴۵ جلسه ویدیویی و

چرا کسب درآمد میلیونی برای من سخت و ناممکن شده ؟ چرا هیچ موقعیت کسب ثروت برای من پیش نمی آید و اگر هم موقعیتی داشته باشم اون رو خراب می کنم ؟ آیا محکوم هستم تا آخر عمر با قناعت و امساک زندگی کنم؟ چه عاملی مرا از بهره گیری کامل از توانایی هایم باز میدارد؟ چرا ...

کتاب صوتی چراغ ها را من خاموش می کنم اثر زویا

کتاب صوتی چراغ ها را من خاموش می کنم اثر زویا

نام کتاب: کتاب صوتی چراغ ها را من خاموش می کنم اثر زویا پیرزاد حجم: 342 مگابایت تعداد فایل: 23 فایل صوتی mp3 مدت کتاب: 8 ساعت و 18 دقیقه نویسنده: زویا پیرزاد زبان:فارسی کیفیت:عالی توضیحات: داستان در دهه ۱۳۴۰ در محله بوارده آبادان رخ می‌دهد.راوی این داستان, زنی ...

کتاب صوتی از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز

کتاب صوتی از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز

نام کتاب: کتاب صوتی از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز حجم: 235 مگابایت تعداد فایل: 38 فایل صوتی مدت کتاب: 17 ساعت و 45 دقیقه نویسنده: دیوید برنز مترجم: مهدی قراچه داغی زبان:فارسی کیفیت:عالی توضیحات کتاب: کتاب از حال بد به حال خوب نوشته دیوید برنز درباره‌ی ...

بسته جامع آزمون استخدامی آموزش و پرورش مختص کد

بسته جامع آزمون استخدامی آموزش و پرورش مختص کد

متقاضیان شرکت در کد شغل مشاوره واحد آموزشی آزمون استخدامی آموزش و پرورش پک کامل شامل: 1) کتاب ها 2) جزوات 3) نکات دروس عمومی+تست ها 4) نکات دروس تخصصی+تست ها ی رشته مشاور واحد آموزشی 5) کارنامه قبول شدگان سال های قبل+دفترچه های سال های قبل قیمت فقط 10900 تومان محتوا: ۱. کتاب ...

قرارداد اجاره نامه سایز A3

قرارداد اجاره نامه سایز A3

قرارداد اجاره نامه سایز A3 شبیه ترین قرارداد اجاره نامه به قرارداد اتحادیه املاک ایران اگر میخواهید یک قرارداد با رعایت تمامی مقررات اتحادیه و قانون اساسی داشته باشید این فایل را دانلود کنید. تمامی بند ها مشابه با مفاد قرارداد اتحادیه میباشد. این اجاره نامه برای ...

تاریخ ادبیات لقمه مهرو ماه

تاریخ ادبیات لقمه مهرو ماه

کتاب تاریخ ادبیات کنکور مهرو ماه که بیشتر بصورت مصور بوده و شما میتواند با دریافت ان بر روی گوشی موبایل و یا تبلت خود از ان در هر فرصتی استفاده کنید و به راحتی تاریخ ادبیات کنکور را به وسیله کد ها و تصویر سازی های ذهنی و همچنین تصاویر جذاب ان به راحتی یاد ...

کتاب صوتی زارا عشق چوپان اثر محمد قاضی

کتاب صوتی زارا عشق چوپان اثر محمد قاضی

نام کتاب: کتاب صوتی زارا عشق چوپان اثر محمد قاضی شامل 6 فایل mp3 حجم: 43 مگابایت مدت کتاب: 2 ساعت و 48 دقیقه تعداد صفحات: 117 نویسنده: محمد قاضی زبان: فارسی کیفیت: عالی توضیحات: زارا عشق چوپان به نویسندگی محمد قاضی نویسنده و مترجم معاصر کرد است که برای اولین‌بار در ۱۳۱۹ ...

پكيج بورس هومن مقراضی

پكيج بورس هومن مقراضی

« 100% دانشجویانی که این مسیر را تا انتها طی کرده اند به سودهای خیلی خوبی رسیده اند. این میزان از موفقیت اتفاقی نیست. » معامله گران حرفه ای برای رسیدن به موفقیت مراحلی را پشت سر می گذارند. ما این مراحل را در 2 دوره آموزشی برای شما ارایه می دهیم. دوره اول ، -کسب درآمد از ...

دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf

دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf

معرفی کتاب:(زیبای تنها) ثریاا، زنی که روزگاری یگانه ااز محبوبترین و مشهورترین زنان جهان به آامار می آامد و عکس هاا گوناگونی ااز ااو صدهاا باار برر روی جلد مجلات معتبر چااپ شده بود، (زیبای تنها)پس ااز ساالها فراموشی، تنهای فقط درر آپارتمانش درر پاریس دررگذشت... نويسنده:محمود ...

جامع ترین پکیج مخ زنی و جذب دختر

جامع ترین پکیج مخ زنی و جذب دختر

راه های مخ زنی دخترها این دفعه با یک سری مطالب نو اومدم خدمتتون و قبل از هر چیز باید بگم که این مطلب هیچ ربطی به خانمها نداره لطفا حتی سعی نکنن یه کمش هم بخونن چون در پایان من جلوی دستتون نیستم که دمپایی به طرفم پرتاب کنید(کار دیگه از دستتون بر نمی یاد) برای همین ممکنه ...

کتاب صوتی یازده دقیقه اثر پائولو کوئلیو

کتاب صوتی یازده دقیقه اثر پائولو کوئلیو

نام کتاب: کتاب صوتی یازده دقیقه اثر پائولو کوئلیو حجم: 411 مگابایت تعداد فایل: 42 فایل صوتیmp3 مدت کتاب: 7 ساعت و 18 دقیقه و 11 ثانیه نویسنده: پائولو کوئلیو گوینده: مریم درانی مترجم: کیومرث پارسای زبان:فارسی کیفیت:عالی توضیحات کتاب: شخصیت اصلی داستان ماریا ...

دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی تمام جلدها

دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی تمام جلدها

معرفی کتاب:(شازده حمام)3جلد شازده حمام ، داستان خاطرات شیرین و خواندنی دوران کودکی حسین پاپلی یزدی در محله ای فقیرنشین در شهر یزد است .(شازده حمام) ااو درر ااین کتااب گوشه اای ااز ااوضاع ااجتماعی شهرر یزد راا درر دهه هاای 1330 توصیف می کند. پاپلی دانش آموخته ی جغرافیا در ایران و ...

میلیاردرشو

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما